Geachte relatie,

Het Coronavirus (COVID-19) is het onderwerp van de dag en houdt ons zowel zakelijk als privé bezig. Zakelijke proberen wij er alles aan te doen onze dienstverlening te blijven leveren met inachtneming van de veiligheid en gezondheid van uw en onze medewerkers.

Uiteraard volgen ook wij de richtlijnen van het kabinet en het RIVM inzake het Coronavirus. Veiligheid en gezondheid voor alles! En dus werken wij zoveel mogelijk vanuit huis óf plannen een online vergadering.

U kunt ons gewoon bereiken via de reguliere kanalen, echter duurt het mogelijk wat langer voordat u de juiste persoon te spreken krijgt. Onderaan dit bericht is een overzicht van de contactmogelijkheden. Ook op onze website kunt u onze medewerkers met hun telefoon en/of mail gegevens vinden.

Mocht u wat langer in de wacht staan of de juiste afdeling / persoon helemaal niet kunnen bereiken? Stuur dan een bericht naar info@gbn.nl met een kort terugbelverzoek. Wij bellen u dan spoedig terug.

Met vriendelijke groet,

Eric van Roekel

Algemeen directeur


Algemene contactgegevens GBN:

Algemeen nummer: 030-2966485

Algemene email: info@gbn.nl

Directe nummers:

GBN Grond & Grondstoffen:

  • Renate Huismans 06 51 09 33 75 of via r.huismans@gbn.nl
  • Martin Jorritsma 06 51 95 00 43 of via m.jorritsma@gbn.nl
  • Berrie Klein 06 11 11 63 26 of via b.klein@gbn.nl

GBN Ballast Recycling:

  • Joost Lenting 06 51 09 18 78  of via j.lenting@gbn.nl
  • Jan Baas 06 11 64 18 05 of via j.baas@gbn.nl

GBN Betonrecycling / C2CA Technology:

  • Frank Rens 06 52 34 18 42 of via f.rens@gbn.nl

GBN Circulair Advies:

  • Harry Hofman 06 29 39 89 74 of via h.hofman@gbn.nl

GBN Kunstgras Recycling:

  • Michael Hummel 06 22 50 44 60 of via m.hummel@gbn.nl
  • Don Lauritsen 06 29 40 79 03 of via d.lauritsen@gbn.nl

Directiesecretariaat

  • Cynthia Hendriks 06 29 37 62 94 of via c.hendriks@gbn.nl